ekipa

Zofia Achinger

Warszawianka z urodzenia, wieśniaczka z wyboru, informatyczka z wykształcenia. Zawodowo tworzę programy, a efekty ich działania są miarą moich sukcesów. Największą satysfakcję przyniosła mi realizacja programu wychowania synów bez wody święconej i lekcji religii. Dorosłe efekty – rewelacyjne.
Na tym portalu chcę uczestniczyć w tworzeniu programu funkcjonowania Kościoła w Polsce bez wsparcia
naszymi danymi osobowymi i portfelami. Projekt długofalowy i trudny, ale lubię wyzwania, a ekipa Św. Polski pozwala na optymizm.

Michał

Od dziecka nonteista. Przeciwnik kleru i zorganizowanych religii jako źródła antyhumanizmu, obłudy, hipokryzji, wstecznictwa i zła. Dołączyłem do projektu Świeckiej Polski widząc w niej jedyny ruch społeczny, który ma rzeczywisty, wymierny wpływ na świeckość państwa.

Wiesław Guzik (Button)

Jestem Krakusem od urodzenia. Większość swojego życia spędziłem w moim ulubionym żywiole powietrzu. Jestem emerytem wojskowym, pilotem, skoczkiem i instruktorem spadochronowym (prawie 6000 skoków). W powietrzu, podobnie jak ptaki, czuję się wolny i niezależny, co bardzo polubiłem.
Dlatego też zacząłem odczuwać brak tej wolności na ziemi, czując się wbrew mej woli opleciony mackami ośmiornicy -
Sekty Watykańskiej. Postanowiłem wraz z podobnie myślącymi walczyć o to, by Państwo Polskie uznawało nadrzędność Konstytucji RP i prawa powszechnego gwarantujące wolność jednostki, nad prawem kanonicznym ograniczającym to prawo a nie odwrotnie jak to jest stosowane dotychczas. Mam satysfakcję z wygranej w NSA skargi kasacyjnej przeciw GIODO i pośrednio KrK, dzięki czemu tym wyrokiem NSA wykazał, że Urząd Państwowy przy wydawaniu decyzji ma się kierować nadrzędnością prawa powszechnego nad prawem kanonicznym a nie odwrotnie!

Rafał Maszkowski

W latach 80-tych przeciwstawiałem się systemowi, w latach 90-tych propagowałem Internet i Linuxa, od 2002 zajmuję się monitorowaniem Radia Maryja. Interesuję się różnymi aspektami religijności, m.in. statystyką.
Więcej informacji: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_Maszkowski

Zbigniew Szetela (ZeteS)

Bohater Różewicza zamyka oczy, by widzieć więcej. Mam łatwiej, dlatego próbuję swoimi spostrzeżeniami wspierać działania zmierzające do realnego wyzwolenia Polski spod władzy Watykanu.
ulotka pobierz ulotkę w wersji do druku (plik PDF)