ekipa

Zofia Achinger

Warszawianka z urodzenia, wieśniaczka z wyboru, informatyczka z wykształcenia. Zawodowo tworzę programy, a efekty ich działania są miarą moich sukcesów. Największą satysfakcję przyniosła mi realizacja programu wychowania synów bez wody święconej i lekcji religii. Dorosłe efekty – rewelacyjne.
Na tym portalu chcę uczestniczyć w tworzeniu programu funkcjonowania Kościoła w Polsce bez wsparcia
naszymi danymi osobowymi i portfelami. Projekt długofalowy i trudny, ale lubię wyzwania, a ekipa Św. Polski pozwala na optymizm.

Michał

Od dziecka nonteista. Przeciwnik kleru i zorganizowanych religii jako źródła antyhumanizmu, obłudy, hipokryzji, wstecznictwa i zła. Dołączyłem do projektu Świeckiej Polski widząc w niej jedyny ruch społeczny, który ma rzeczywisty, wymierny wpływ na świeckość państwa.

Wiesław Guzik (Button)

Jestem Krakusem od urodzenia. Większość swojego życia spędziłem w moim ulubionym żywiole powietrzu. Jestem emerytem wojskowym, pilotem, skoczkiem i instruktorem spadochronowym (prawie 6000 skoków). W powietrzu, podobnie jak ptaki, czuję się wolny i niezależny, co bardzo polubiłem.
Dlatego też zacząłem odczuwać brak tej wolności na ziemi, czując się wbrew mej woli opleciony mackami ośmiornicy -
Sekty Watykańskiej. Postanowiłem wraz z podobnie myślącymi walczyć o to, by Państwo Polskie uznawało nadrzędność Konstytucji RP i prawa powszechnego gwarantujące wolność jednostki, nad prawem kanonicznym ograniczającym to prawo a nie odwrotnie jak to jest stosowane dotychczas. Mam satysfakcję z wygranej w NSA skargi kasacyjnej przeciw GIODO i pośrednio KrK, dzięki czemu tym wyrokiem NSA wykazał, że Urząd Państwowy przy wydawaniu decyzji ma się kierować nadrzędnością prawa powszechnego nad prawem kanonicznym a nie odwrotnie!

Zbigniew Kaczmarek

Jestem emerytem wojskowym a ateistą stałem się od czasu jak tylko zacząłem samodzielnie myśleć, czyli od 15-go roku życia.
Od lat na stałe mieszkam w Olecku na Mazurach i tu w 2005r. rozpocząłem pierwszy w Polsce proces sądowy z proboszczem o swoją apostazję. W ten sposób i osiągnąłem swój cel i jednocześnie jako pierwszy w Polsce tak szeroko rozpropagowałem (ponad 70 artykułów gazetowych,
liczne dyskusje w internecie, 3 „występy” w TV w tym jeden w niemieckiej ARD…) ideę definitywnego odchodzenia z Krk.
Po tym jak zrozumiałem, że „apostazja” to jest tylko kanał w który ateistów z premedytacją wpuszczają wielebni - od 2010 roku biorę czynny udział w batalii o nadrzędność Konstytucji i dominację prawa powszechnego nad prawem kanonicznym. Przeszedłem już raz całą „drogę przez mękę” z NSA włącznie a i obecnie dla GIODO i administracyjnych Sądów nie mam zamiaru dać o sobie zapomnieć…
Stąd też mój udział w pracach tego portalu i członkostwo w tej ekipie, bo tu konkretnymi działaniami - a nie tylko niewiele w gruncie rzeczy dającymi happeningami – pracujemy nad gruntowną zmianą obecnej, uwierającej swym klerykalizmem polskiej rzeczywistości…
Rafał Maszkowski

Rafał Maszkowski

W latach 80-tych przeciwstawiałem się systemowi, w latach 90-tych propagowałem Internet i Linuxa, od 2002 zajmuję się monitorowaniem Radia Maryja. Interesuję się różnymi aspektami religijności, m.in. statystyką.
Więcej informacji: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rafa%C5%82_Maszkowski

labirynt84

Zbigniew Szetela (ZeteS)

Bohater Różewicza zamyka oczy, by widzieć więcej. Mam łatwiej, dlatego próbuję swoimi spostrzeżeniami wspierać działania zmierzające do realnego wyzwolenia Polski spod władzy Watykanu.
ulotka pobierz ulotkę w wersji do druku (plik PDF)